Dukkantara Logo

Neden Üye Olmalıyım?

Sadece “vitrin” mülkleri ile sınırlı kalmaksızın Dukkantara.com da yer alan tüm mülkleri detayları ile görebilirsiniz!

SSS

Dukkantara nedir?

Dükkantara, perakende sektöründe yer alan profesyonellerin güncel ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla Kuzeybatı’nın 15 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak paylaşıma açtığı resmi web sitesidir. Hedefimiz, perakende sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, alışveriş merkezleri ve cadde üzeri perakende alanlarının planlanması, tasarlanması, geliştirilmesi, kiralanması ve yönetilmesi gibi uzmanlık gerektiren konularda profesyoneller ile işbirliği içinde bulunmaktır.

Dukkantara'daki bilgilerin güncelliğinden nasıl emin olabilirim?

Dukkantara çalışmalarını, sürekli güncellenen ve geliştirilen bir veritabanından yararlanılarak hazırladığı ve piyasadaki gelişmeleri ciddiyet ile takip ettiği için siz ziyaretçilerimize en güncel bilgileri sunmaya çalışmaktadır.

Dukkantara'nın arkasında kim var?

Kurulduğu 1994’den beri profesyonel olarak gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren ülkemizin öncü gayrimenkul danışmanı Kuzeybatı, dukkantara.com’un kurucusu ve işletmecisidir.

Dukkantara'nın bana katkısı ne olacak?

Dukkantara’da KB Perakende hizmetlerine yönelik bilgileri bulabileceğiz gibi, perakende piyasalarındaki son durumu değerlendirdiğimiz raporlar, güncel istatistikî bilgiler, geleceğe yönelik tahminler ve sektör ile ilgili daha pek çok şey bulunmaktadır. Bunun yanısıra danışmanlığı yaptığımız mülkler ile ilgili detaylı bilgileri sitemizde yer almaktadır.

Dükkantara'ya kim üye olmalı?

Perakende sektöründe yer alan ya da yer almayı planlayan tüm mülk sahipleri, yatırımcı, geliştirici, inşaat firması ve perakendeciler siteye üye olabilir.

KB Dukkantara ekibi kimlerden oluşur?

KB Dukkantara Ekibi; Danışmanlık departmanında çalışmış, perakende konusunda deneyimli, Türkiye’nin önemli üniversitelerinden mezun, yüksek lisans yapmış ve yapmakta olan ve mesleki eğitimlerle de değerini arttıran genç bir ekipten oluşmaktadır.

Ofisinizi ziyaret edebilir miyim?

Tabii ki ziyaret edebilirsiniz. Bu bizi çok da mutlu eder. Ancak mutlaka önceden randevu almanız gerekiyor. Randevusuz ziyaretleri kabul edemiyoruz. Adresimizi ve telefonlarımızı iletişim bölümünde bulabilirsiniz.